Що ми створюємо?

Простір, в якому кожна деталь має значення

Дизайн будинків та квартир

Архітектурна майстерня Motif Studio розробляє компклесні дизайнерські рішення інтер’єру квартир, приватних будинків, котеджів, таунхаусів. Метою нашої праці є створення зручного простору, що тішитиме вас своєю красою та функціональністю. Дизайн-проект є настільною книгою ремонту, без якого не уникнути складнощів з нагальними питаннями, наприклад: як краще розташувати кухонні прилади, як зменшити площу коридору, де розмістити розетки? Тому розробка проекту є  необхідністю для успішної реалізації комфортної оселі.

У своїй роботі, ми намагаємось побудувати діалог, для того, щоб краще уявити, що ви очікуєте від свого майбутнього житла і запропонувати вам дизайн-проект, в якому врахована кожна дрібниця. Для цього ми розробляємо варіанти планування, щоб вірно організувати прострір, обираємо стилістичний напрямок, в межах якого розроблятиметься концепція, виконуємо реалістичнну візуалізацію, щоб мати змогу чітко представити дизайнерську ідею та розробляємо пакет документації, що є базисом подальших будівельних робіт.

В документацію включені креслення та зображення, необхідні для виконання ремонту: архітектурно-будівельний розділ; інженерно-конструктивний розділ; візуалізація. Також, за домовленості розробляється паспорт матеріалів та предметне наповнення інтер’єру. Перегляньте детальніше в етапах розробки дизайн-проекту.

Проекти приватних будинків

Якщо ви мрієте про свій дім, що стане вашою “тихою гаваню” та місцем, в яке захочеться повертатись знову та знову, тоді вам слід обміркувати розробку індивідуального проекту будинку, який буде розроблений саме під ваші потреби. Motif Studio займається розробкою ескізних проектів будинків, котеджів (згідно ДБН А.2.2-3-2014).

Завдяки такому проекту визначаються основні параметри майбутнього будинку: об’ємно-просторове рішення, стилістична концепція, а також техніко-економічні показники: площа забудови, поверховість об’єкту та об’єм споруди. Ескізний проект є однією з найважливіх стадій. На його основі, в подальшому, виконується робочий проект будинку. Основні креслення ескізного проекту:

 1. Ситуаційний план у масштабі 1:2 000 або 1:5 000;
 2. Схема генерального плану у масштабі 1:500 або 1:1 000;
 3. Схема транспортно-пішохідних зв’язків (за необхідністю);
 4. Плани поверхів, фасади, розрізи будинків та споруд;
 5. За завданням, також винонуються принципові схеми улаштування інженерного обладнання, технологічні компонування, конструктивні рішення.

Вартість ескізного проекту будинку визначається індивідуально, від 10 у.о. за кв.м.

Дизайн об’єктів комерційного призначення

Дизайн-проекти комерційних об’єктів (офісів, ресторанів, готелів, тощо.) є одним важливих напрямків роботи Motif Studio. Продумане дизайнерське рішення офісу, кафе, ресторану, клініки не лише дозволить отримати ексклюзивний вигляд, а й примножить кількість відвідувачів, для яких є важливими комфорт та естетика. На наш погляд, в комерційному дизайні необхідно досягти компромісу в межах системи дизайнер-замовник-користувач, врахувати максимум потреб всіх сторін. Це важливо, з точки зору довгостроковості дизайнерського рішення та його конкурентноздатності.

Для того, щоб розробити унікальне рішення ми враховуємо імідж бренду. Разом з цим, ми формуємо стилістичний напрямок, що підкреслить цінності компанії та застосовуємо передові рішення в сфері дизайну, що зроблять простір максимально зручним та ергономічним.  В цілому, такий підхід дозволяє отримати цілісний та гармонійний простір.

В нашому портфоліо є приклади розробки комерційного дизайну: клініки, офіси, готелі та ін.

Дизайн індивідуальних виробів

В кожному дизайн-проекті Motif Studio ми  намагаємось  знайти “родзинку”, що підкреслить вашу індивідуальність та екслюзивність дизайнерського рішення. Одним з засобів для реалізації цієї мети є створення та інтеграція в дизайнерську концепцію індивідуальних виробів, предметів декору та оздоблення. Це можуть бути різні предмети за своїм функціональним призначенням, від розмальованого посуду  до мармурового каміну. Однак кожен такий виріб потребує професійного опрацювання дизайнера, розробку відповідної докумпентації та підбору якісних матеріалів для виготовлення.

Тому, ми співпрацюємо з мануфактурами та майстернями, що займаються виготовленням предметів за нашими ескізами. На українському ринку успішно працюють та розвиваються виробники, що пропонують якісні рішення та розробляють предмети, що втілюють найсміливіші дизайнерські ідеї . Такі вироби, що виконуються вручну, є по-справжньому унікальними та займуть гідне місце у вашому інтер’єрі.

Авторський нагляд

Розробка дизайн-проекту є першим кроком на шляху до успішного результату ремонту, будівництва. Важливим етапом реалізації дизайну є авторський нагляд – контроль, який здійснюється автором проекту об’єкта будівництва, іншими розробниками затвердженого проекту під час будівництва об’єкта з метою забезпечення відповідності виконаних будівельних робіт проектній документації (згідно ДСТУ-Н Б А.2.2-11:2014).

Тобто під час авторського нагляду архітектор-дизайнер має змогу безпосередньо впливати на хід ремонту, завдяки чому проект буде реалізований чітко по проекту. Таким чином усувається ризик відходу будівельників від дизайнерського задуму, а також мінімізуються складнощі, що виникають на об’єкті, завдяки діалогу між дизайнером та будівельною бригадою.

Ремонт квартир, будинків, комерційних об’єктів

Ми співпрацюємо лише з перевіреними будівельними бригадами, разом з якими вже реалізовували об’єкти. При співпраці, на початковому етапі розробки дизайн-проекту, ми проводимо спільну консультацію, з метою узгодження технічних питань по об’єкту.

На основі проекту розробляється кошторисна документація ремонтних робіт. Можливе надання додаткових знижок на ремонт.

Етапи дизайн-проєкту

Знайомство

Зустріч з дизайнером на об’єкті або в офісі. Обговорення цілей та завдань проекту, стану об’єкту, функціональності,  стилістичного рішення. Архітектор-дизайнер ознайомлює з прикладом документації. Замовник, в свою чергу, повідомляє про свій стиль життя, демонструє фото-прикади інтер’єрів, для того щоб дизайнер врахував всі індивідуальні побажання в проекті.

Договір

Опрацювання технічного завдання на дизайн-проект. Деталізуються завдання дизайн-проекту, узгоджується календарний графік та оформлюється договір, що регулює нашу співпрацю. На цьому етапі обирається один з пакетів дизайн-проекту (стандартний, оптимальний, преміум), який згодом можна буде доповнити (наприклад, додати комплектацію).

Обміри

Проведення замірів об’єкту, аналізу інженерних систем, фотофіксаціі.  Дизайнер повністю обмірює всі приміщення, фіксує виводи води, каналізацію, виводи електричної мережі тощо. На цьому етапі важливою є консультація на об’єкті зі спеціалістом будівельної галузі, для виявлення та попередження можливих проблемних аспектів.

Планування

Дизайнер-архітектор розробляє  зонування та декілька варіантів планування приміщень з можливими варіаціями. В подальшому варіанти допрацьовуються та деталізуються, можлива комбінація декількох варіантів. Обирається та погоджується остаточний варіант планування, по якому буде виконуватись візуалізація.

Підбір базових матеріалів

Дизайнер підбирає базові матеріали концептуального рішення, наприклад, плитку, фарбування, 3д панелі тощо. Це дає можливість замовнику більш чітко уявити майбутнє наповнення інтер’єру, та визначити разом з дизайнером його стилістичне спрямування.

Концепція

Розробка концептуального колажу інтер’єру. Створення колажів й ескізів для представлення стилістичного рішення майбутнього інтер’єру. Концепція демонструє кольорову палітру, матеріали оздоблення, а також предмети меблювання та освітлювальні прилади. Вибір та обговорення концепції, заміна або доповнення її складових.

Візуалізація

По результатам обговорення та внесення змін обирається концепція та згідно з нею виконується реалістична 3д-візуалізація приміщень (3-4 ракурсів на кожне приміщення). При потребі вносяться невеликі коригування у візуалізацію. В результаті даного етапу – затвердження візуалізації, на основі яких будуть розроблятись креслення.

Креслення

Розробка креслень відповідно до складу документації, виконання всіх небхідних для ремонту планів, схем, розрізів, розгорток. Обговорення креслень та внесення дрібних правок. На даному етапі, для внесення доповнень та можливих змін, проводиться консультація з профільними спеціалістами, що в подальшому виконуватимуть ремонтні роботи на об’єкті, наприклад системи вентиляції, “розумного дому” тощо.

Індивідуальні вироби

Виконання деталізованих креслень виробів під замовлення. Розробка проектної документації виробів, що в подальшому будуть передані компаніям-виробниками та згідно якої будуть виготовлятись меблі під замовлення, наприклад, шафи, кухонний гарнітур, столики та ін. предмети.

Відомість

Оформлення в табличній формі специфікації оздоблювальних матеріалів інтер’єру, з вказанням площ, а саме: плитки, шпалер, фарбування, тощо. Конкретні відтінки фарбування, штукатурного оздоблення підбираються за допомогою викрасок безпосередньо на об’єкті, при замовленні послуги комплектації інтер’єру.

Комплектація

Виконуються виїзди дизайнера, згідно графіку, в магазини та салони для підбору необхідних предметів та матеріалів, окрім дрібного декору та текстильного оздоблення, що підбирається на етапі завершення ремонту.

Декор

Розробка специфікації декоративного оздоблення, наприклад ліпних виробів,  дерев’яних панелей тощо. Зазначаються виробники, за потреби, пропонуються аналоги.

Меблі

Оформлення успецифікації меблів, підібраних згідно концептуального рішення та візуалізації. Вказується виробник,  а також можливі заміни певних предметів меблювання.

Освітлення

Оформлення специфікації освітлювальних виробів: точкових світильників, люстр, торшерів, тощо з вказанням кількості та можливих замін.

Ремонт і авторський нагляд

Виконуються виїзди дизайнера на об’єкт, згідно графіку (1-2 рази на тиждень). Коментарі, вказівки щодо невідповідності проекту, виправлення вносяться в журнал авторського нагляду.

Коректування

При потребі, для оптимізації співпраці з підрядною організацією, вносяться коректування та доповнення до креслень.

Консультації

Проведення консультації з будівельниками дистанційно: в телефонному та електронному режимах.

ЯКА ЦІНА НА КОМПЛЕКСНИЙ ДИЗАЙН ІНТЕР’ЄРУ ?

Дизайн інтер’єру ціна та наповнення дизайн проєкту

Ми пропонуємо різні пакети послуг та наповнення проєкту, а тому ціна на дизайн інтер’єру є індивідуальною. Склад документації вашого проекту може коригуватись, в залежності від індивідуальних побажань. Відповідно, ціна проєкту дизайну інтер’єру може зменшуватись або збільшуватись. Якщо у вас є питання щодо наповнення, ми з радістю розповімо детальніше.

Вартість ремонтних робіт від наших бригад – від 250$/кв.м. Сума включає чорнові матеріали та всі будівельні роботи по об’єкту.

Ескізний

від
17
у.о. за кв.м
 • Підготовчий етап
  Технічне завдання дизайн-проекту
  Схеми планування та зонування (3-7 варіантів)
 • Архітектурно-будівельний розділ
  Обмірний план
  План монтажних робіт
  План демонтажних робіт
  План розміщення меблів та обладнання з прив’язками
 • Інженерно-конструктивний розділ
  План покриття підлоги
  План стель з розрізами
  План освітлення
  План підключення світильників та розподілення на групи вмикання
  План розміщення розеток
  Схема розміщення сантехнічного обладнання
  Схема розміщення внутрішніх блоків кондиціювання, прив’язка вентиляції санвузлів та кухні, схема опалення
  Схема дверних прорізів та плінтусів
 • Концептуальне рішення
  Розгортки стін з декоративним оздобленням та концептуальні колажі покімнатно з колірною схемою
  Один виїзд для підбору основних матеріалів (напр. плитка)

Оптимальний

від
30
у.о. за кв.м
 • Підготовчий етап
  Технічне завдання дизайн-проекту
  Схеми планування та зонування (3-7 варіантів)
  Колаж та колірна схема
 • Архітектурно-будівельний розділ
  Обмірний план
  План монтажних робіт
  План демонтажних робіт
  План розміщення меблів та обладнання з прив’язками
  Схеми розкладки плитки в санвузлі, ванній
  Схеми розкладки плитки в кухні, розгортка кухонного обладнання
  Розгортки стін з декоративним оздобленням
 • Інженерно-конструктивний розділ
  План покриття підлоги
  План стель з розрізами
  План освітлення
  План підключення світильників та розподілення на групи вмикання
  План розміщення розеток
  Схема розміщення сантехнічного обладнання
  Схема розміщення внутрішніх блоків кондиціювання, прив’язка вентиляції санвузлів та кухні, схема опалення
  Схема дверних прорізів та плінтусів
 • Візуалізація
  Фотореалістична візуалізація всіх приміщень
 • Паспорт матеріалів
  Відомість матеріалів оздоблення
 • Комплектація, предметне наповнення інтер’єру
  Обговорюється індивідуально

Преміум

від
50
у.о. за кв.м
 • Підготовчий етап
  Технічне завдання дизайн-проекту
  Схеми планування та зонування (3-7 варіантів)
  Колаж та колірна схема
 • Архітектурно-будівельний розділ
  Обмірний план
  План монтажних робіт
  План демонтажних робіт
  План розміщення меблів та обладнання з прив’язками
  Схеми розкладки плитки в санвузлі, ванній
  Схеми розкладки плитки в кухні, розгортка кухонного обладнання
  Розгортки стін з  декоративним оздобленням
 • Інженерно-конструктивний розділ
  План покриття підлоги
  План стель з розрізами
  План освітлення
  План підключення світильників та розподілення на групи вмикання
  План розміщення розеток
  Схема розміщення сантехнічного обладнання
  Схема розміщення внутрішніх блоків кондиціювання, прив’язка вентиляції санвузлів та кухні, схема опалення
  Схема дверних прорізів та плінтусів
 • Візуалізація
  Фотореалістична візуалізація всіх приміщень
 • Паспорт матеріалів
  Відомість матеріалів оздоблення
 • Комплектація, предметне наповнення інтер’єру
  Специфікація матеріалів декоративного оздоблення
  Специфікація меблів
  Специфікація освітлювальних приладів
  Схеми меблів під індивідуальне замовлення
  Підбір сантехнічних приладів
  Підбір електрофурнітури
  Підбір текстилю
  Підбір заміни матеріалів та предметів в разі потреби
 • Авторський нагляд
  Виїзди дизайнера на об’єкт згідно графіку (7 виїздів)
від
17
у.о. за кв.м
 • Підготовчий етап
  Технічне завдання дизайн-проекту
  Схеми планування та зонування (3-7 варіантів)
 • Архітектурно-будівельний розділ
  Обмірний план
  План монтажних робіт
  План демонтажних робіт
  План розміщення меблів та обладнання з прив’язкам
 • Інженерно-конструктивний розділ
  План покриття підлоги
  План стель з розрізами
  План освітлення
  План підключення світильників та розподілення на групи вмикання
  План розміщення розеток
 • Концептуальне рішення
  Розгортки стін з декоративним оздобленням та концептуальні колажі покімнатно з колірною схемою
  Один виїзд для підбору основних матеріалів (напр. плитка)
від
30
у.о. за кв.м
 • Підготовчий етап
  Технічне завдання дизайн-проекту
  Схеми планування та зонування (3-7 варіантів)
  Колаж та колірна схема
 • Архітектурно-будівельний розділ
  Обмірний план
  План монтажних робіт
  План демонтажних робіт
  План розміщення меблів та обладнання з прив’язками
  Схеми розкладки плитки в санвузлі, ванній
  Схеми розкладки плитки в кухні, розгортка кухонного обладнання
  Розгортки стін з декоративним оздобленням
 • Інженерно-конструктивний розділ
  План покриття підлоги
  План стель з розрізами
  План освітлення
  План підключення світильників та розподілення на групи вмикання
  План розміщення розеток
  Схема розміщення сантехнічного обладнання
  Схема розміщення внутрішніх блоків кондиціювання, прив’язка вентиляції санвузлів та кухні, схема опалення
  Схема дверних прорізів та плінтусів
 • Візуалізація
  Фотореалістична візуалізація всіх приміщень
 • Паспорт матеріалів
  Відомість матеріалів оздоблення
 • Комплектація, предметне наповнення інтер’єру
  Обговорюється індивідуально
від
50
у.о. за кв.м
 • Підготовчий етап
  Технічне завдання дизайн-проекту
  Схеми планування та зонування (3-7 варіантів)
  Колаж та колірна схема
 • Архітектурно-будівельний розділ
  Обмірний план
  План монтажних робіт
  План демонтажних робіт
  План розміщення меблів та обладнання з прив’язками
  Схеми розкладки плитки в санвузлі, ванній
  Схеми розкладки плитки в кухні, розгортка кухонного обладнання
  Розгортки стін з  декоративним оздобленням
 • Інженерно-конструктивний розділ
  План покриття підлоги
  План стель з розрізами
  План освітлення
  План підключення світильників та розподілення на групи вмикання
  План розміщення розеток
  Схема розміщення сантехнічного обладнання
  Схема розміщення внутрішніх блоків кондиціювання, прив’язка вентиляції санвузлів та кухні, схема опалення
  Схема дверних прорізів та плінтусів
 • Візуалізація
  Фотореалістична візуалізація всіх приміщень
 • Паспорт матеріалів
  Відомість матеріалів оздоблення
 • Комплектація, предметне наповнення інтер’єру
  Специфікація матеріалів декоративного оздоблення
  Специфікація меблів
  Специфікація освітлювальних приладів
  Схеми меблів під індивідуальне замовлення
  Підбір сантехнічних приладів
  Підбір електрофурнітури
  Підбір текстилю
  Підбір заміни матеріалів та предметів в разі потреби
 • Авторський нагляд
  Виїзди дизайнера на об’єкт згідно графіку (7 виїздів)

Хочете дізнатись точну вартість проєкту дизайну інтер’єру?

Заповніть анкету і ми підготуємо для вас індивідуальний склад проекту та розрахунок.

Анкета розрахунку вартості дизайн-проекту

Заявка на дизайн проект

Хочете дізнатись точну вартість проєкту дизайну інтер’єру?

Заповніть анкету і ми підготуємо для вас індивідуальний розрахунок вартості дизайну інтер’єру

Анкета розрахунку вартості дизайн-проекту