Про нас

Історія архітектурної майстерні Motif Studio бере свій початок у 2012 році. Поступовий розвиток студії впродовж наступних років дозволив нам сформувати власну концепцію і випрацювати індивідуальний підхід у розробці дизайну архітектурного середовища. Нашою першочерговою метою є розбудова діалогу між нами та клієнтом, між дизайном та користувачем, що дозволяє сформувати унікальний простір, який сприяє ефективній взаємодії. Ми досліджуємо, проектуємо та реалізовуємо дизайн, спрямований на комфорт та естетику.

Назва нашої студії відзеркалює пошук ідейних та цілісних рішень в дизайні та архітектурі. На наш погляд, одна з найважливіших рис дизайну та архітектури – це здатність розповідати історію. І саме ваші історії, захоплення та досягнення є тим лейтмотивом, що розкривається в дизайнерській концепції та робить її унікальною.

Нашою спеціалізацією є дизайн інтер’єру житла, офісів, громадських закладів та архітектурні проекти приватних будинків. В роботі, надаємо перевагу сучасним стилістичним напрямкам, керуючись метою збалансованого та індивідуального дизайнерського рішення. Ми тримаємо руку на пульсі подій у сфері архітектури та дизайну, щоб мати змогу пропонувати вам актуальні та передові технології, матеріали та вироби.

Кожен наш проект – це розповідь про унікальний дизайн. Для його успішної реалізації ми розробляємо об’ємний пакет документів, що є комплексом планувальних, об’ємно-просторових, конструктивних та стилістичних рішень. Дизайн-проект є незамінним інструментом для облаштування сучасного середовища життя, праці та відпочинку.

Ми допоможемо вам створити затишну оселю. успішну крамницю. привітний офіс.

Філософія

Філософія нашої студії полягає в розумінні архітектурного середовища як засобу гармонізації життя та ефективної соціальної взаємодії. Архітектурний дизайн, що сприймається людиною, здатний впливати на її настрій, поведінку та прийняття рішень. Тому нашим пріоритетним завданням ми вбачаємо створення зручного та естетичного простору, у відповідності з потребами та особливостями його користувачів. Кінцевою метою дизайну є не лише проектування середовища, що є органічним продовженням певного стилю життя, але і його переосмислення, відповідно до ваших цілей та прагнень. Таким чином, оточуючий вас дизайн сприятиме вашому комфорту, і водночас, його естетика відзеркалюватиме індивідуальність.

Команда

Співзасновниця студії, архітектор-дизайнер Марта Васевич, закінчила в 2013 році Національний університет водного господарства та природокористування в місті Рівному за спеціальністю «Дизайн архітектурного середовища», та отримала освітній ступінь магістра. Має більше шести років досвіду в сфері архітектури та дизайну. Реалізувала проекти різного об’єму та складності, від камінів до будинків. У своїх проектах використовує комплексний підхід, що враховує взаємозв’язок та взаємодію різних факторів, що впливають на формування архітектурного середовища. Займається науково-дослідною роботою, працює над дисертацією. Проживала в Празі, Чехія, де ознайомлювалась з локальними дизайном та архітектурою.

Андрій

Співзасновник

Марта 

Ведучий дизайнер

Барні 

Антистрес менеджер

Дослідження

Студія займається дослідженням теоретичного та практичного підходів до реалізації ґендерно чутливого архітектурного простору, що стає все більш актуальним питанням сучасних архітектури та дизайну, що  базується на принципі «якісний дизайн для кожної людини» й звертає увагу до повсякденних практик різних соціальних груп.

Пріоритети

Одним із стратегічних напрямків студії є розробка дизайнерських рішень простору для дітей, що ґрунтується на інтерактивному підході та сприяє розвитку творчих здібностей. Ми прагнемо створювати дизайн, що стає ефективним засобом у формуванні дружнього до дитини середовища. Ми зацікавлені в розробці дизайну садочків, шкіл, гуртків, дитячих закладів відпочинку, дитячих медичних центрів та поліклінік.