Про нас

Історія архітектурної майстерні Motif Studio бере свій початок у 2012 році. Поступовий розвиток студії впродовж наступних років дозволив нам сформувати власну концепцію і випрацювати індивідуальний підхід у розробці дизайну архітектурного середовища. Нашою першочерговою метою є розбудова діалогу між нами та клієнтом, між дизайном та користувачем, що дозволяє сформувати унікальний простір, який сприяє ефективній взаємодії. Ми досліджуємо, проектуємо та реалізовуємо дизайн, спрямований на комфорт та естетику.

Назва нашої студії відзеркалює пошук ідейних та цілісних рішень в дизайні та архітектурі. На наш погляд, одна з найважливіших рис дизайну та архітектури – це здатність розповідати історію. І саме ваші історії, захоплення та досягнення є тим лейтмотивом, що розкривається в дизайнерській концепції та робить її унікальною.

Нашою спеціалізацією є дизайн інтер’єру житла, офісів, громадських закладів та архітектурні проекти приватних будинків. В роботі, надаємо перевагу сучасним стилістичним напрямкам, керуючись метою збалансованого та індивідуального дизайнерського рішення. Ми тримаємо руку на пульсі подій у сфері архітектури та дизайну, щоб мати змогу пропонувати вам актуальні та передові технології, матеріали та вироби.

Кожен наш проект – це розповідь про унікальний дизайн. Для його успішної реалізації ми розробляємо об’ємний пакет документів, що є комплексом планувальних, об’ємно-просторових, конструктивних та стилістичних рішень. Дизайн-проект є незамінним інструментом для облаштування сучасного середовища життя, праці та відпочинку.