Відгуки наших клієнтів

Усім рекомендую. Особливо, якщо ви не впевнені у необхідності дизайнера. Нещодавно завершили проект дизайн невеличкої однокімнатної квартири. У нашому особистому плануванні/баченні не було місця ані робочій зоні, ані відчуттю простору. Дизайнер Марта змогла чудово організувати та спланувати все так, щоб було і утилітарно/функціонально, і стильно. Також були використані секретні дизайнерські прийомчики, що додали объему і просторності нашій маленькій квартирці. Вона допомогла знайти золоту середину між стилістичним баченням моїм і дружини, ми задоволені результатом. Окремо додам, що креслення і візуалізації річ дуже важлива у ремонті, і ми їх маємо, хороші і зрозумілі.

ГеоргійHollyhockHollyhock

Мрієте про унікальний дизайн та ремонт без нервів?

Ми розробили дизайн в ТОП 10 житлових комплексах Києва та околиці. Ми зацікавлені втілити в реальність наш дизайнерський задум згідно вашого бюджету.

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

*Ми поважаємо вашу приватність. Ми не надсилатимемо вам спам та не передаватимемо вашу особисту інформацію третім особам.