Приклад дизайн проекту квартири

Дизайн-проект – це комплекс дизайнерських та технічних рішень, які дизайнер-архітектор оформлює у вигляді альбому, та згідно з яким згодом виконуються ремонтні роботи. Приклад дизайн-проекту квартири яскраво ілюструє те, що собою представляє документація. В альбомі зазначені всі необхідні параметри, розміри, матеріали та їх метраж. Для більш чіткого уявлення можуть додаватись коментарі та додаткові рисунки, схеми, специфікації. За потреби, документація надається підрядним організаціям, що згідно вказаним даним, виконують свої розрахунки то розробляють деталізовані  проекти виробів (наприклад, конструкція сходів або предметів меблювання).

Проект постійно перебуває на об’єкті, що дозволяє здійснювати контроль дизайнера за дотриманням вказівок. Додатково надається альбом візуалізацій приміщень, однак він є другорядним під час ремонту, адже важливішою є технічна база проекту, без якої складно реалізувати задумане. 

На цій сторінці ми пропонуємо для ознайомлення приклад дизайн-проекту квартири в скандинавському стилі за пакетом послуг Оптимальний, який ви можете замовити та придбати дизайн-проект квартири, будинку, офісу, тощо. Більш розширеним варіантом дизайн-проекту є пакет послуг  Преміум, який включає специфікації меблів, освітлювальних приладів та предметів декоративного оздоблення (наприклад 3д-панелі, молдінги, штукатрука тощо). 

Приклад дизайн проекту також містить інтерактивний віртуальний тур квартири в скандинавському стилі.