Приклад дизайн проекту квартири

Дизайн-проект – це комплекс дизайнерських та технічних рішень, які дизайнер-архітектор оформлює у вигляді альбому, та згідно з яким згодом виконуються ремонтні роботи. Приклад дизайн-проекту квартири яскраво ілюструє те, що собою представляє документація. В альбомі зазначені всі необхідні параметри, розміри, матеріали та їх метраж. Для більш чіткого уявлення можуть додаватись коментарі та додаткові рисунки, схеми, специфікації. За потреби, документація надається підрядним організаціям, що згідно вказаним даним, виконують свої розрахунки то розробляють деталізовані  проекти виробів (наприклад, конструкція сходів або предметів меблювання).

Проект постійно перебуває на об’єкті, що дозволяє здійснювати контроль дизайнера за дотриманням вказівок. Додатково надається альбом візуалізацій приміщень, однак він є другорядним під час ремонту, адже важливішою є технічна база проекту, без якої складно реалізувати задумане. 

На цій сторінці ми пропонуємо для ознайомлення приклад дизайн-проекту квартири в скандинавському стилі за пакетом послуг Оптимальний, який ви можете замовити та придбати дизайн-проект квартири, будинку, офісу, тощо. Більш розширеним варіантом дизайн-проекту є пакет послуг  Преміум, який включає специфікації сантехніки, електрофурнітури тощо. 

Приклад дизайн проекту також містить інтерактивний віртуальний тур квартири в скандинавському стилі.

Прогрес дизайн-проекту

Обміри та варіанти планування
0%
Візуалізація
0%
Креслення та схеми
0%
Відомість та специфікація
0%

Документація представлена згідно етапів роботи над проектом: планування, візуалізація, креслення та схеми, а також відомість матеріалів та специфікація. Кожен з етапів важливий для цілісного дизайн проекту, що входить в пакет Оптимальний. В залежності від складності об’єкту, документація може бути доповнена додатковими кресленнями та схемами.

I ОБМІРИ ТА ПЛАНУВАННЯ

Архітектор-дизайнер пропонує декілька варіантів планування з варіаціями. Тобто всі варіанти планування доповнюються альтернативним компонуванням меблів, обладнання, перегородок. Ми використовуємо кожен см² простору.

Варіанти аргументуються, наводиться додаткове текстове пояснення,  за потреби прикріпляються фото-приклади. Погоджене планування, згідно якого виконується візуалізація може бути поєднанням ідей з декількох варіантів.

Залишились запитання по наповненню дизайн проекту?

Залиште свої контактні дані і ми з радістю відповімо на всі ваші запитання.

Надіслати заявку на зворотній дзвінок